"Pokud chcete vést ostatní, musíte začít u sebe."

John Adair


"Školíme zážitkem.

Cílem není naučit se ovládat koně, ale naučit se zvládat své vlastní obavy, pochybnosti, vztek, ale i radost a pocit úspěchu."

Horsepartner

Horsepartner photo

O nás

Jsme malý tým, zaměřený hlavně na výsledek. Každý z nás do společného úsilí přináší svůj vlastní postoj a své vlastní zkušenosti. Právě zkušenosti z praxe v oblastech lidských zdrojů, prodejních dovedností, vedení lidí či mezinárodních vztahů, které jsme doposud v různých pozicích nasbírali nám umožňují dál předávat postřehy a názory v našich seminářích. Necítíme se na radu ve všech oblastech pracovních či osobních. Proto jsme si vybrali to, co je nám nejblíž, a v čem můžeme poskytnout kvalitní a přitom jiný náhled na věc. 

Právě spojení silného zážitku z kontaktu s koněm a zpětné vazby, kterou máme možnost nabídnout nám přišlo natolik zajímavé, že jsme ho zpracovali do celku, který Vám bude zcela jistě přínosem nejen ve Vaší práci. Koně nás všechny zúčastněné provázejí prakticky nepřerušeně již od útlého věku. Své znalosti světa koní jsme si upevňovali a porovnávali i se zkušenostmi v zahraničí a neustále se je snažíme rozšiřovat.


Horsepartner photoHorsepartner photo  Horsepartner photo